Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL POWER Plus

€ 162.20
€ 135.17 bez DPH
Dostupnosť: Predaj ukončený
Kód: 1855-0473
Výrobca WAHL
Výška strihu: 0,7 - 3 mm
Šírka strihu: 46 mm
Výdrž akumulátora: až 100 minút
Dobíjanie akumulátora: až 75 minút
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: strieborná lesklá
hmotnosť: 270 g
Kvalitné profesionálne akumulátorový strihací strojček na vlasy WAHL 1855-0473 POWER + dodávaný s dvoma akumulátormi. Výška strihu je od 0,7 do 3 mm, šírka 46 mm. Doba nabíjania iba 75 min a prevádzková doba až 100 min. Balenie obsahuje nabíjací stojan, 2 výmenné akumulátory, 4 plastové nástavce, olejničku a čistiaci štetec. Čítať viac ..

Kvalitné profesionálne strihací strojček WAHL Power Plus s dvoma akumulátormi

  • skvelý profesionálny strihací akumulátorový strojček
  • špičková, integrovaná strihacia hlavica Magic Blade s 5-stupňovým rozsahom nastavenia výšky strihu od 0,7 do 3 mm as rýchloupínacím systémom a šírkou strihu 46 mm
  • nabíjací stojan, 2 x výmenné akumulátory (NiMh) XL Power - až 100 min. prevádzková doba na jedno nabitie
  • doba nabitie je 75 min
  • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
  • prídavné plastové hrebene 3, 6, 9, 12 mm s možnosťou nákupu hrebeňov 18 a 25 mm
  • kontrolka stavu nabíjania akumulátorov, spoľahlivý DC motor 5000 ot./min
  • veľmi ľahký - 270g

Tip barbera: Tento strojček je dodávaný s dvoma akumulátormi, takže strihajte a zároveň nabíjajte rezervné. Zabudnite na káble. Ak hľadáte strojček podobný Moser Chróm Style Pre ale od Wahl je Power + to pravé. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?