Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

WAHL 1592-0475 Super Trim

€ 79.80
€ 66.50 bez DPH
Dostupnosť: Nie je skladom
Kód: 1592-0475
Výrobca WAHL

Náhradná hlava za zvýhodnenú cenu

Kúpte si jednu hlavu do zásoby, ušetríte!
+€ 25.89

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
+€ 5.00
+€ 6.48
+€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
+€ 15.56
+€ 16.48
+€ 9.26

Predĺžená záruka o 1 ROK

Predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov
+€ 14.44

Akumulátorový strihací strojček na tie najjemnejšie práce okolo labiek a ňufáku. S chrómovanou hlavicou s šírkou strihu iba 28 mm a výškou 0,4 mm. Nízka hmotnosť a tichý chod. Balenie obsahuje nabíjací stojan s adaptérom, variabilný prídavný nadstavec 3 - 6 mm, čistiaci štetec a olejničku.

Čítať viac ..

Profesionálny strihací strojček WAHL Super Trim 1592-0475 na srsť

  • profesionálny strihací a dokončovacie strojček na kontúry a dizajnérskej práce (ňufák, labky, uši)
  • chrómovaná strihacie hlavice systému Star Blade šírky 28 mm, výška strihu 0,4 mm
  • ľahko snímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
  • akumulátorová prevádzka až 100 min
  • veľmi tichý chod
  • ľahký, hmotnosť iba 130 g
  • príslušenstvo: nabíjací stojan sa sieťovým transformátorom (dĺžka kábla 3 m), variabilný prídavný hrebeň 3 - 6 mm, čistiaci štetec, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice
  • farba: champagne
  • vyrobené v Nemecku

 

Tip: Kvalitné kontúrovacou strojček na dokončovacie práce okolo ňufáku a labiek s veľmi úzkou šírkou strihu - iba 28 mm. Ideálny parťák k Wahl Super Groom. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť.

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre udržiavanie srsti Vášho miláčika. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok".

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Zvieratá ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Velikost zvířete
Malá ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?