Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Univerzálne nožnice DOVO TRICKY 777

€ 38.00
€ 31.40 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 777 035
Výrobca DOVO Solingen
Univerzálne, kvalitné nožnice pre domácnosť DOVO Solingen TRICKY 777. Rozkladacie. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Univerzálne, kvalitné nožnice pre domácnosť DOVO Solingen TRICKY 777

  • sú vhodné ako kuchynské aj pre koníčkoch činnosť - vrátane strihanie slabších drôtov, alebo ako kuchynské na hydinu, na otváranie fliaš, pohárov, na lúskanie orechov ...
  • sú rozkladacie - ľahko sa oddelí od seba obe časti pre dôkladné a jednoduché vyčistenie
  • prevedenie ostrie - matný nerez, držadlá sú z kvalitného a pevného plastu vhodného na umývanie v automatických umývačkách riadu
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Zaměření nůžek
Pre domácnosť ÁNO
Velikost
5" ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?