Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 29.11.

Kliešte DOVO Solingen 1600 546

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1600 546 R SAT. v matnom nereze. Dve listové pružiny. Veľkosť 5,25 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 163.00 s DPH
€ 135.83 bez DPH

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1600 546 R SAT. v matnom nereze. Dve listové pružiny. Veľkosť 5,25 ". Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 163.00
€ 135.83 bez DPH

Kliešte DOVO Solingen 1600 546

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen sú vyrobené z najvyššej kvality nerezového materiálu a vynikajú svojím presným dosadzovaním špičiek a celého ostria. Ich vkladané ostrie a dokonalé dosadenie umožňuje dokonale precízne odstránenie nečistôt z nechtov a chodidiel. Povrchová úprava klieští je matný nerez s označením R SAT, ktorý dodáva kliešťam elegantný a štýlový vzhľad. Dve listové pružiny a aretačný zámok zabezpečujú presné a spoľahlivé použitie a predchádzajú nežiaducim posuvom alebo pohybom.

Veľkosť klieští je 5,25 palca, čo z nich robí perfektný nástroj pre pedikúru a starostlivosť o nechty. Výrobca, DOVO Solingen, je originálny výrobca tohto produktu so sídlom v Solingene v Nemecku a je známy svojou vysokou kvalitou a presnosťou. Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí ocenia vysokú kvalitu, spoľahlivosť a presnosť pri starostlivosti o svoje nechty a chodidlá. Tieto kliešte vám pomôžu dosiahnuť dokonalé výsledky a zaručia vám maximálnu spokojnosť s ich použitím. 

Profesionálne pedikérske kliešte DOVO Solingen 1600 546 R SAT.

  • najvyššia kvalita - presné dosadanie špičiek a celého ostrie
  • nerezové, vkladané
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • dve listové pružiny, aretačné zámok
  • veľkosť: 5,25 "
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 1600 546
Výrobca DOVO Solingen
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Podobné produkty

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?