Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 234 356

€ 44.00
€ 36.67 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 234 356
Výrobca DOVO Solingen
Špičkové kované nožnice na manikúru DOVO Solingen 234 356 R SAT. Matný dizajn z nehrdzavejúcej ocele. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Žacie nožnice DOVO Solingen 234 356 R SAT.

  • špičkový dizajn, tenké, ale veľmi silné nožnice na manikúru pre kutikulu
  • kované, zakrivené
  • materiál: nehrdzavejúca oceľ - jedinečná originálna solingenská oceľ
  • stredová skrutka
  • povrchová úprava: matná nehrdzavejúca oceľ
  • elegantný dizajn
  • výrobca: DOVO Solingen - originálne Solingen Nemecko

(Pôvodný Solingen znamená, že výrobok sa skutočne vyrába v nemeckom Solingene a je vyrobený z jedinečnej vysokokvalitnej solingenskej ocele a výrobok je veľmi starostlivo a presne opracovaný!)

DOVO Solingen, Merkur Solingen

Nemecká spoločnosť DOVO Solingen oslávila v roku 2006 sté výročie spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkur Solingen .

Medzi jej výrobky patria profesionálne kadernícke nožnice, nožnice na manikúru, holiace potreby, súpravy na manikúru.

Spoločnosť DOVO začala s výrobou holiacich strojčekov s trinástimi zamestnancami. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen mu dal väčšiu pýchu a pocit bezpečia pre ochrannú známku, ako aj ešte väčší pocit miestnej identity.

Spoločnosť si ako znak vybrala rytiera s mečom a kladivom, ktorý rázne prenikol na trhy v západnej Európe a Severnej Amerike.

Vďaka hromadnému zavedeniu holiaceho strojčeka hľadá vedenie spoločnosti DOVO druhý zdroj príjmu, takže začína vyrábať nožnice na vlasy. V tom čase technici spoločnosti osobne chodili okolo kaderníckych salónov v Solingene a od kaderníkov zistili, ktoré nožnice sú pre nich najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala byť obrovským úspechom a spoločnosť DOVO opäť vstupovala na trhy v severnej (neskôr južnej) Amerike a západnej Európe, tentoraz s nožnicami.

Vďaka úspechu nožníc spoločnosť zakladá dcérsku spoločnosť Merkur Solingen, ktorá vyrába potreby na holenie, ktoré sú celosvetovým úspechom a ktoré otvárajú nové trhy pre spoločnosť v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky spoločností DOVO a Merkur Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, známe pre európsku oceľ najvyššej kvality.


Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na kožičku na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?