Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 25.9.

Manikúra DOVO Solingen 302 031

Kvalitné niklovaná manikúra DOVO Solingen 302 031. Sada obsahuje kliešte na nechty, nožnice na kožičku, nožnice na nechty, zafírový pilník, pinzeta a kozmetický nástroj. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
€ 225.00 s DPH
€ 187.50 bez DPH

Kvalitné niklovaná manikúra DOVO Solingen 302 031. Sada obsahuje kliešte na nechty, nožnice na kožičku, nožnice na nechty, zafírový pilník, pinzeta a kozmetický nástroj. Vyrobené v Nemecku.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 225.00
€ 187.50 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 302 031

Kvalitné manikúra DOVO Solingen 302 031 Ni.

  • kvalitná manikúra - hovädzie hladká koža - červená
  • obsah: 1x celokovové niklovanej kliešte na nechty - lesklý povrch (Ni), 1x celokovové niklované nožnice na kožičku - lesklý povrch (Ni), 1x celokovové niklované nožnice na nechty - lesklý povrch (Ni), 1x zafírový pilník na nechty, 1x niklovná pinzeta so šikmým zakončením as precízne zabrúsenými plôškami, veľkosť 3 ", 1x niklovaný obojstranný kozmetický nástroj (skalpel, lyžička)
  • výroba DOVO Solingen - Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 302 011
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Veľké ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?