Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME ZAJTRA 15.8.

Nožnice DOVO Solingen 285 656 - 6,5 "R SAT.

€ 83.16 s DPH
€ 69.30 bez DPH

Profesionálny vysoko kvalitný krajčírske nožnice DOVO Solingen 281 6041 zhotovené z originálnej solingenskej ocele v matnom nereze.

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom

Nožnice DOVO Solingen 285 656 - 6,5 "R SAT.

Nožnice DOVO Solingen 285 656 R SAT. - krajčírske

  • kované, celokovové nožnice - najvyššia kvalita
  • originálne nerezová solingenskej oceľ - špičkové spracovanie
  • ručne dobrusovanie a nastavovanej
  • vďaka svojej kvalite použitého materiálu a spracovanie sú vhodné ako pre domáce práce a hobby, tak aj pre profesionálne použitie - spoľahlivo a presne strihajú silné i tenké látky, kožu aj kartón
  • celková dĺžka: 6,5 "- 16,8 cm
  • celkovo zaoblený tvar a jedno ostrie do špičky, druhé zaoblené
  • povrchová úprava: matný nerez (R SAT.)
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 285 506
Výrobca DOVO Solingen

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?