Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

Wahl Super Taper 100 rokov (špeciálna limitovaná edícia)

€ 81.20
€ 67.67 bez DPH
Dostupnosť: Predaj ukončený
Kód: 80619-016
Výrobca WAHL
Špeciálna limitovaná edícia k 100. výročiu firmy Wahl. Výška strihu 1 - 3,5 mm a šírkou 40 mm. Balenie obsahuje 4 plastové nástavce s kovovou sponou, krytku, olejničku a čistiaci štetec. Čítať viac ..

Nová limitovaná edícia obľúbeného profesionálneho strihacieho strojčeka na vlasy WAHL Super Taper 100 years.

Vyskúšajte novú limitovanú edíciu strihacieho strojčeka Wahl Super Taper v tajomnom celočiernom dizajne, ktorý používajú dnes a denne profesionáli v kaderníctvach a Barber salónoch po celom svete. Wahl Super Taper 100 years je preslávený sieťový strojček od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov.

Wahl Super Taper je osadený chrómovanou celokovovou strihacie hlavicou vysokej kvality so šírkou strihu 40 mm as posuvnou výškou strihu od 1 do 3,5 mm. Iste oceníte aj robustné ergonomické spracovanie, ktoré jednoducho padne do ruky a kábel dlhý 2,4 metra. Strojček poháňa spoľahlivý vibračný motor s výkonom 6000 otáčok za minútu.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje štyri plastové prídavné nástavce. Výška prídavných hrebeňov je 3 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm. Ďalej v sade nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

  • sieťový 230 V, 50 Hz sa spoľahlivým vibračným motorom 6000 1 / min. s vysokou životnosťou
  • robustný, klasický tvar
  • kvalitná kovová chrómovaná strihacie hlavice, posuvné, široká 40 mm s výškou strihu 1 - 3,5 mm
  • kábel dĺžky 2,4 m
  • hmotnosť 620 g
  • limitovaná edícia v špeciálnom celočiernom dizajne ku 100 rokov značky Wahl
  • príslušenstvo: plastové prídavné hrebene 3, 6, 10, 13 mm, čistiaci štetec, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice, ochranný kryt strihacie hlavice
  • výrobca: WAHL USA

Tip barbera: "Asi najobľúbenejšie strojček medzi kaderníkov a Barbery, navyše v novom retro drevenom prevedení. Kvalitné a spoľahlivý, vhodný do náročnej prevádzky s možnosťou strihu až do 3,5 mm bez použitia nástavca. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?