Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR

MOSER Li + Pre Rose Gold Edition (limitovaná séria)

€ 191.96
€ 159.97 bez DPH
Dostupnosť: Predaj ukončený
Kód: 1884-0055
Výrobca MOSER
Vhodné pre: profesionálne použitie
Farba: ružové zlato
Rozmery: 265 g
hmotnosť:
Výška strihu: 0,4 mm
Šírka strihu: 32 mm
Výdrž akumulátora: až 75 minút
Dobíjanie akumulátora: až 45 minút
Vhodné pre: profesionálne použitie
Excelentné akumulátorový strihací strojček MOSER Li + Pro v limitovanej Rose Gold edícii s hlavicou Magic Blade II s výškou strihu 0,7 - 3 mm a šírkou 46 mm. Rýchle dobíjanie, výkonný motor a chytré funkcie. Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér, 6 prídavných plastových nástavcov, olejničku a čistiaca kefka. Čítať viac ..

Nový profesionálny akumulátorový strihací strojček MOSER Li + Pre Rose Gold Edition - špičkovej kvality. Fascinujúce. Výkonný. S Lithium-Ion technológií.

Moser Li + Pre Rose Gold Edition je top model z všetky ponuky strihacích strojčekov na vlasy od svetoznámej nemeckej značky MOSE R, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie výrobcu strojčekov viac ako 70 rokov. V tomto strojčeka sa snúbi excelentná kvalita s elegantným spracovaním v nadčasovom a limitovanom dizajnu.

Moser Li + Pre Rose Gold Edition je osadený novo vylepšenou verziou oceľové strihacie hlavice MAGIC BLADE II, ktorá sa pýši zosilnenou konštrukciou. Samozrejmosťou je vysoko kvalitné spracovanie. Šírka strihu je 46 mm a výška strihu možno upravovať od 0,7 mm do 3 mm. Hlavica sa dá jednoducho a rýchlo odklopiť bez zbytočného skrutkovania - tým môžete strojček udržovať stále perfektne čistý.

Strojček obsahuje Li-iónová akumulátor, ktorý umožňuje veľmi rýchle nabíjanie - iba 45 min a až 75 min bezkáblového prevádzky, navyše bez pamäťového efektu. Strojček disponuje tiež LED indikátorom, ktorý ukazuje stav batérie a orientačné zvukovú kontrolkou, ktorá upozornuje na nedostatočnej olejovanie hlavice.

Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý motor s 5200 ot. za min., ktorý je navyše riadený mikroprocesorom, ktorý zaisťuje konštantnú rýchlosť strojčeka. Strojček má tiež veľmi nízku hmotnosť 265 gramov a veľmi tichý chod. To všetko je spracované v elegantnom napriek tomu ergonomickom šasi s nadčasovým dizajnom.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje šesť plastových prídavných nástavcov s výškou 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 18 mm a 25 mm, elegantný dobíjací stojanček s adaptérom. V sade tiež nájdete čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

 • lítiový akumulátor (Li- ion) s veľmi rýchlym nabíjaním - iba 45 min., bez pamäťového efektu a až 75 min. bezkáblového prevádzky
 • veľmi silný motor - mikroprocesorom riadená konštantná (optimálna) rýchlosť
 • inteligentný - ukazuje stav nabíjania a kapacitu strojčeka, kontrolka signalizuje potrebu olejovanie hlavice
 • nová strihacie hlavice MAGIC Blade II - zosilnená konštrukcia, ľahko snímateľná s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 - 3 mm s šírkou strihu 46 mm
 • ľahko odnímateľná hlavice pre rýchlejšiu výmenu a ľahšiu údržbu
 • super ľahký (iba 265 g) a veľmi tichý
 • ergonomický, celistvý tvar strojčeka
 • veľmi elegantný, nadčasový vzhľad
 • limitovaná edícia dizajnu Rose zlaté
 • rozmery: 180 x 47 x 42 mm
 • príslušenstvo: nabíjací stojan, sieťový transformátor, plastové prídavné hrebene - 3, 6, 9, 12, 18, 25 mm, olejnička sa spec. olejom na strihacie hlavice, čistiaca kefka
 • vyrobené v Nemecku

Tip barbera: "Li + Pre Rose Gold Edition je strojček, ktorý je stelesnením kvality a spoľahlivosti s prekvapivo rýchlym dobíjaním a novú, zosilnenou hlavicou Magic Blade II. Jeden z top modelov od firmy Moser, jasná voľba všetkých profesionálov. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

MOSER

Nemecká spoločnosť založená v roku 1946 je dnes jedným z najvýznamnejších svetových výrobcov strihacích strojčekov, fénov, kuliem a žehličiek na vlasy.

Od roku 1996 je MOSER súčasťou nadnárodnej korporácie WAHL Professional, patrí teda do najväčšej svetovej korporácie produkujúce výrobky pre profesionálne i domácu starostlivosť o vlasy.

Strihacie strojčeky Moser sú najpredávanejšie a najpopulárnejšie výrobky tohto druhu v Slovenskej republike.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?