Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes
Akcie

Wahl Stealth Combo (Beretto a Beret limitovaná edícia)

€ 271.60
€ 226.33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: BRTBRTT
Výrobca WAHL

Náhradné hlavy za zvýhodnenú cenu

Hlavy za zvýhodnenú cenu
+€ 55.52

Oleje na strojčeky

Nezabudnite na olejovanie strojčeka, predĺžite mu životnosť a bude Vám strihať dlhšie, odporúčame tieto prípravky:
+€ 5.00
+€ 6.48
+€ 10.93

Čistiace a dezinfekčné spreje

Na čistenie, dezinfekciu a okamžité schladenie hlavice odporúčame:
+€ 15.56
+€ 16.48
+€ 9.26

Predĺžená záruka o 1 ROK

Predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov
+€ 61.11
Wahl Stealth Combo Limited Edition - zvýhodnený set profesionálnych akumulátorových strojčekov Wahl Beretta a Wahl Beret v tajomnom Stealth prevedení s kompletným príslušenstvom. Čítať viac ..

Wahl Stealth Combo - zvýhodnený set akumulátorových strojčekov Wahl Beretta a Wahl Beret v tajomnom Stealth prevedení.

Predstavujeme Vám zvýhodnenú sadu dvoch špičkových akumulátorových strojčekov od americkej značky WAHL, ktorá dominuje svetu strihacích strojčekov takmer 100 rokov: Wahl Beretta ProLithium a Wahl Beret ProLithium. Jedná sa o skvelé strihacie kombo dizajnované do tajomného černočerného Stealth módu - buďte štýloví v akomkoľvek prevádzke.

Wahl BERETTA ProLithium Stealth je profesionálny akumulátorový strihací strojček na vlasy. Je osadený celokovovú strihacie hlavicou Diamond Blade so zosilnenou konštrukciou s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 mm do 3 mm a šírkou strihu 46 mm. Hlavica je jednoducho snímateľná pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu. Strojček poháňa veľmi silný a spoľahlivý motor o 6000 otáčkach za minútu. O konštantnú rýchlosť sa stará zabudovaný mikroprocesor. BERETTA obsahuje li-iónový akumulátor, ktorý je bez pamäťového efektu a vydrží až 90 minút plnej prevádzky. Batérie sa plne dobije už do 180 minút, stav batérie signalizuje kontrolka. Šasi je ergonomicky vytvarované a krásne padne do ruky, navyše strojček váži iba 260 gramov, takže je s ním radosť pracovať aj pri dlhšej záťaži. Celý strojček vrátane strihacie hlavice je v limitovanej čiernočiernej Stealth úprave - tento strojček proste vyčnieva v každom prostredí.

Wahl Beret ProLithium Stealth je profesionálny akumulátorový kontúrovacou strojček. Je osadený precízne chrómovanou strihacie hlavicou Chrome Blade s výškou strihu 0,4 mm a šírkou strihu iba 28 mm. Hlavica je jednoducho snímateľná pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu. Strojček poháňa silný motor s 5500 otáčkami za minútu, ktorý má ale tichý chod. Beret obsahuje li-iónový akumulátor, ktorý je bez pamäťového efektu a vydrží až 75 minút bezkáblového prevádzky. Batérie sa plne dobije do 60 minút, stav batérie signalizuje kontrolka. Strojček možno používať aj pripojený priamo do siete. Šasi je ergonomicky vytvarované a padne skvele do ruky. Strojček má navyše ultra-nízku hmotnosť - iba 115 gramov. Celý strojček vrátane strihacie hlavice je v limitovanej čiernočiernej Stealth úprave - tento strojček proste vyčnieva v každom prostredí.

Príslušenstvo:

Wahl BERETTA Steath:

Balenie obsahuje nabíjací stojan, sieťový adaptér s dĺžkou 2,3 metra, štyri prídavné nástavce (3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm) a plochý kadernícky hrebeň. V sade nájdete aj čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Wahl Beret Stealth:

Balenie obsahuje praktický nabíjací aj odkladací stojanček, sieťový adaptér a štyri prídavné hrebene (2,5 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm). V sade nájdete aj čistiaca kefka na odstránenie zvyškov vlasov, ochranou krytku na strihacie hlavicu a základné mini olejničku s minerálnym olejom na prvých niekoľko použití.

Kľúčové vlastnosti:

Wahl BERETTA Stealth:

 • výkonný moderný strojček v elegantnom čiernom prevedení s lítiovým akumulátorom (Li- ion) s dlhšou životnosťou
 • veľmi rýchle nabíjanie - iba 180 min, bez pamäťového efektu
 • až 90 min bezkáblového prevádzky
 • veľmi silný a spoľahlivý motor - 6000 ot./min
 • mikroprocesorom riadená konštantná (optimálna) rýchlosť
 • precízne strihacie hlavice Diamond Blade - zosilnená konštrukcia, s nastaviteľnou výškou strihu od 0,7 - 3 mm, šírka 46 mm
 • ľahko snímateľná hlavice pre rýchlu výmenu a jednoduchú údržbu
 • ergonomické prevedenie, ktoré padne do ruky
 • super ľahký - iba 260 g
 • veľmi tichá prevádzka
 • príslušenstvo: nabíjací stojan, sieťový transformátor (dĺžka 2,3 m), štyri prídavné hrebene - 3, 6, 9, 12 mm, olejnička sa spec. olejom na strihacie hlavice, čistiaca kefka, plochý hrebeň, ochranná krytka strihacie hlavice
 • vyrobené v USA

Tip barbera: Ak hľadáte špičkový strojček na vlasy bez zbytočných káblov, je Wahl BERETTA ProLithium skvelá voľba! V salónoch doceníte jeho ergonomické prevedenie a ultra nízku hmotnosť. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť. Ak sa vám hlavice pri dlhšom prevádzke zahrieva, je vhodné použiť špeciálne vychladzovania sprej. "

Wahl Beret Stealth:

 • nový elegantný strihací strojček WAHL - kontúra - s lítiovým akumulátorom
 • prevádzka akumulátorový i sieťový - možno priamo pripojiť sieťový transformátor
 • precízne chrómovaná strihacie hlavice - vyklápacie, ľahko snímateľná, široká 28 mm s výškou strihu 0,4 mm
 • veľmi tichá prevádzka, až 75 min. na jedno nabitie
 • rýchle dobitie - 60 min
 • lítiový akumulátor bez pamäťového efektu, šetrný k životnému prostrediu, kontrolka dobíjania
 • veľmi ľahký - iba 115g
 • ergonomický tvar - príjemne padne do ruky
 • motor 5 500 ot./min.
 • príslušenstvo: praktický nabíjací aj odkladací stojanček, sieťový transformátor, 4 prídavné hrebene, olejnička sa špeciálnym olejom na strihacie hlavice, čistiaca kefka, ochranný kryt na strihacie hlavicu
 • farba: čierna

Tip barbera: "Kvalitné kontúrka od Wahl s hlavicou úzkou iba 28 mm - ideálne na jemné dokončovacie práce. Oceníte tiež ultra nízku hmotnosť - iba 115 gramov. Pre dlhú životnosť nezabudnite dostatočne olejovať hlavicu. V prípade potreby je možné túto hlavicu profesionálne prebrúsiť."

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Napájení
Sieťové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO
Zaměření strojku
Na detaily ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?