Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Kliešte DOVO Solingen 125 506 - DovoToro

€ 124.26
€ 103.55 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 125 506
Výrobca DOVO Solingen
Ak si chcete strihať nechty tak kvalitnými kliešťami, ktoré často nemá ani profesionál, potom sa pozeráte správne. S nerezovými, odľahčenými a extrémne ostrými kliešťami pre vás bude strihanie akýchkoľvek nechtov doslova hračkou. Čítať viac ..

Pedikérské kliešte na nechty DOVO Solingen 125 506 R SAT. - DovoToro

  • robustný, nerezové a obzvlášť precízne profesionálny kliešte
  • špeciálne a veľmi pevná pružina s ložiskom
  • ložiskové koliesko na konci pružiny uľahčuje nastavenie chodu klieští a znižuje trecí odpor pružiny - ľahký chod
  • povrchová úprava: matný nerez
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Povrchová úprava
Matné - nerezové ÁNO
Účel
Na nechty na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?