Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 18.5.

WAHL Finale

€ 147.00
€ 122.50 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 08164-116
Výrobca WAHL

Náhradné planžety za zvýhodnenú cenu

Balenie obsahuje planžety alebo planžety s nožmi.
+€ 32.96
+€ 50.00

Predĺžená záruka o 1 ROK

Predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov
+€ 24.44

Nový akumulátorový vyholovací a holiaci strojček Wahl Finale z preslávenej edície 5 star od amerického výrobcu WAHL USA. Výška strihu iba 0,1 mm a šírka strihu 43 mm. Li-iónová batéria s 80 min. prevádzky, hypoalergénne zlatej fólie. Váha iba 160 g.

Čítať viac ..

Wahl 5 Star Finale

Úplná novinka od firmy WAHL a ďalší skvelý prírastok do série 5 stars - Wahl Finale. Ultimátne nástroj pre dokončovacie práce a strih fúzov úplne do hladka.

Wahl Finale je osadený dvoma holiacimi planžetami potiahnuté hyperalergenní zlatú fóliou, ktorá zabraňuje podráždeniu pokožky. Strojček poháňa výkonný motor a možno ho používať ako na bezkáblový, tak káblový prevádzku. Doba behu na akumulátor je až 80 minút na jedno nabitie. Plné dobitie akumulátora je do 120 minút. Výška strihu je 0,1 mm, takže s týmto strojčekom dosiahnete úplne hladké oholenie. Šírka strihu je 43 mm. Strojček má veľmi nízku hmotnosť - iba 160 gramov.

Príslušenstvo:

Balenie obsahuje adaptér s káblom s dĺžkou 2,4 m, krytku holiace hlavy, dva čistiace štetčeky na odstránenie zvyškov vlasov a fúzov a stojan.

Kľúčové vlastnosti:

  • vysoko účinná a odolná lítium-iónová batéria pre 80 minút behu a 120 minút nabíjania
  • prevádzku pomocou šnúry / akumulátora
  • hypoalergénne zlatej fólie
  • veľmi výkonný
  • odstraňuje akékoľvek strnisko do veľmi hladka
  • váha 160 g.
  • 2.4 m
  • výška strihu 0.1 mm
  • šírka: 43 mm
  • príslušenstvo: adaptér s káblom, stojan, 2 čistiace štetce, krytka

 

 

Predĺžená záruka:

Vieme, že strihací strojček je pre Vás kľúčovým nástrojom pre výkon zamestnania. Ak chcete mať istotu, že bude o Váš strojček postarané aj po skončení zákonnej
záručnej doby, ponúkame Vám novú službu - predĺženie záruky o ďalších 12 mesiacov. Stačí len pri nákupe zakliknúť "Predĺžená záruka 1 rok"

 

WAHL Professional je severoamerická firma založená v roku 1919 Leom J. Wahl, ktorý si toho roku nechal patentovať prvý elektrický strihací strojček na vlasy. Táto korporácie sa týmto stála lídrom na poli profesionálnej i domácej starostlivosti o vlasy vo svojej kategórii.

V roku 1967 firma predstavila prvý bezdrôtový dobíjacie strojček a roku 1971 ho uviedla na trh, čím okamžite ovládla cez 90% severoamerického trhu sa strihacími strojčeky. V roku 1987 firma vynašla prvý kulmu na vlasy, začala vyrábať aj rôzne druhy sušičov vlasov. V roku 1996 WAHL kupuje nemeckej firmy vyrábajúce strihacie strojčeky MOSER a ERMILA, čím sa stáva najväčším výrobcom strihacích strojčekov na svete. Paleta produktov sa rýchlo rozrástla a firma predstavuje svetu prvú žehličku na vlasy.

V roku 2009 oslavuje WAHL 90. výročie založenia ako priekopník produktov pre profesionálne a domácu starostlivosť o vlasy.

Firma WAHL k dnešnému dňu zamestnáva viac ako 2200 ľudí, jej produkty sa predávajú v 165 krajinách sveta a vo svojom portfóliu drží viac ako 100 patentov.

 


Co chci ostříhat
Vlasy ÁNO
Co chci ostříhat
Fúzy ÁNO
Napájení
Akumulátorové ÁNO
Zaměření strojku
Na kompletnej strih ÁNO
Zaměření strojku
Na detaily ÁNO
Typ holení
Elektrickým strojčekom ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?