Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Darčeková sada štetky, strojčeka a mydlá na holenie Cpt. Fawcett

€ 115.60
€ 96.33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: Cpt.
Výrobca Captain Fawcett
Luxusná darčeková sada na holenie od anglickej značky Captain Fawcett. Balenie obsahuje mydlo na holenie, štetku na holenie a holiaci strojček. Čítať viac ..

Darčeková sada mydla, štetky a strojčeka na holenie

Luxusná darčeková sada na holenie, s ktorou môžete smelo po vzore kapitána Fawcetta precestovať celý svet. A tak ako fungovala skvele u mužov čo už odišli, bude tu stále dobre slúžiť aj mužom po Vás, až odídete do ešte tajomnejší končín Vy.

Balenie obsahuje:

  • Mydlo na holenie (110g) je vytvorené podľa pôvodnej 100 rokov starej receptúry
  • Ručne vyrobené mydlo s originálnou vôňou kadidla, patchouli, tabaku a santalového dreva. Pre perfektný výsledok použite štetku na holenie Captain Fawcett 's
  • Štetka na holenie
  • Štetka je ručne vyrobená z kvalitných jazvečej štetín, ktoré vytvára hustú penu pre kvalitné oholenie. Rukoväť napodobňuje slonovinu a dáva jej tak luxusný vzhľad
  • holiaci strojček
  • Strojček má vymeniteľnú Mach 3 hlavicu, ktorú docielite dôkladného a pohodlného oholenie

Captain Fawcett

Anglická značka, ktorá sa špecializuje na výrobu luxusné "old fashioned" kozmetiky. Spoločnosť je pomenovaná podľa edwardiánského kapitána Peabody Fawcetta, ktorý zmizol v roku 1905 na expedíciu v Afrike. V roku 1997 bol nájdený jeho kufor plný olejov, mastí a balzamov, ktoré sám vyrábal. Na základe použitých ingrediencií vznikla londýnska kozmetika Captain Fawcett. V súčasnosti ponúka všetko, čo pravý muž potrebuje - pomôcky a prípravky na úpravu fúzov, holenie či pánske vône.

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?