Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 12.6.

Manikúra DOVO Solingen 771 018

Luxusné profesionálne manikúra z losí kože DOVO Solingen 771 018 R SAT. V s 11 nerezovými nástrojmi. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
€ 1 040.00 s DPH
€ 866.67 bez DPH
Luxusné profesionálne manikúra z losí kože DOVO Solingen 771 018 R SAT. V s 11 nerezovými nástrojmi. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 1 040.00
€ 866.67 bez DPH

Manikúra DOVO Solingen 771 018

Luxusné profesionálne manikúra z losí kože DOVO Solingen 771 018 R SAT. V s 11 nerezovými nástrojmi.

  • excelentný manikúra z losí kože - s kovovým rámčekom
  • ultimátne obsah 11 nástrojov: 1 x celokovové, kované, nerezové zahnuté nožnice na kožičku - matný povrch (R SAT.), 1 x celokovové, kované nerezové zahnuté nožnice na nechty s mikroozubením na jednej strane ostrie - matný povrch, 1 x excelentný nerezové klieštiky s pružinou na kožičku DOVO, 1 x nerezové kliešte na nechty DOVO, 1 x nerezový oceľový pilník na nechty, 1 x nerezová pinzeta so šikmým zakončením as precízne zabrúsenými plôškami, 1 x nerezová pinzeta špicatá, 4 x celokovový nerezový kozmetický nástroj
  • najvyššej rad manikúra značky DOVO Solingen
  • dizajnované spracovanie jednotlivých nástrojov
  • vyrobené v Nemecku

DOVO Solingen,   Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 771 018
Výrobca DOVO Solingen
Velikost
Veľké ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?