Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme zajtra 20.9.

Manikúra DOVO Solingen 2039 016

€ 319.60
€ 266.33 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2039 016
Výrobca DOVO Solingen
Luxusná manikúrne sada DOVO Solingen 2039 016 z jačie a byvolej kože. Magnetické uzatváranie. Sada obsahuje 4 nástroje. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúra DOVO Solingen 2039 016

  • štvordielna sada v koženom púzdre - vonkajšia časť z nepremokavej jačie kože a vnútorné z byvolej ušne a magnetickým cvočky pre ľahké zatváranie
  • nástroje kované z prvotriednej ocele: nožnice na nechtovú kožičku, nožnice na nechty, pilník a pinzeta
  • puzdro s presnými otvormi pre bezpečné uloženie nástrojov
  • výrobca DOVO Solingen

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?