Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
ODOŠLEME 27.5.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 340 359

Lesklé zahnuté nožnice na kožičku, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5"

Čítať viac ..
€ 35.00 s DPH
€ 29.17 bez DPH

Lesklé zahnuté nožnice na kožičku, špičková nemecká kvalita. Veľkosť 3,5"

Čítať viac ..
Dostupnosť: Skladom
Dostupnosť: Skladom
€ 35.00
€ 29.17 bez DPH

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 340 359

Nožnice na kožičku DOVO Solingen sú vyrobené z kvalitného materiálu a majú vynikajúcu kvalitu. Nožnice majú stredovú skrutku, ktorá umožňuje jednoduché a presné nastavenie správneho tlaku na čeľuste nožníc. Povrchová úprava nožníc je niklovaná a lesklá, čo zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť. Nožnice sú zahnuté a ich veľkosť je 3,5" (cca. 8,3 cm). Tieto nožnice sú vhodné pre použitie v manikúre a pedikúre a umožňujú presné a precízne odstraňovanie kožičiek. Výrobca týchto nožníc je DOVO Solingen, originál Solingen z Nemecka, čo zaručuje vysokú kvalitu a spoľahlivosť.

Nožnice na kožičku DOVO Solingen 340 359 Ni

  • vynikajúca kvalita
  • stredový skrutka
  • povrchová úprava: niklované - lesklé
  • veľkosť: 3,5" (cca. 8,3 cm)
  • zahnuté
  • výrobca: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko 

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.

Kód: 340 359
Výrobca DOVO Solingen
Zaměření nůžek
Na manikúru ÁNO
Povrchová úprava
Lesklé - niklované ÁNO
Účel
Na kožičku na rukách ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?