Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 27.6.

Manikúra DOVO Solingen 793 016

€ 250.79
€ 208.99 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 793016
Výrobca DOVO Solingen
Vysoko kvalitná manikúra DOVO Solingen 793 016 z hovädzej kože v čiernej farbe. Sada obsahuje 5 nástrojov v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúra DOVO Solingen 793 016

  • puzdro - pravá, silná hovädzia koža
  • čierna farba
  • nástroje - veľmi kvalitné a elegantné prevedenie v matnom nereze (R SAT.)
  • obsah: nožnice na kožičku - zahnuté, nožnice na nechty - zahnuté, pilník zafírový, pinzeta v matnom nerezu, obojstranný kozmetický nástroj
  • špičková kvalita
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?