Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odešleme 20.9.

Manikúra DOVO Solingen 8050 061

€ 168.68
€ 140.57 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 8050 061
Výrobca DOVO Solingen
Veľmi kvalitné manikúra DOVO Solingen 8050 061 Ni v puzdre z hovädzej kože s vysokou odolnosťou. Sada obsahuje 5 nástrojov v niklovaný prevedení. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúra DOVO Solingen 8050 061 Ni

  • excelentný manikúra z pravej kože: hovädzej kože NUBUK = najkvalitnejšie zvrškový kože s hladkým zamatovým povrchom as dlhou životnosťou - špeciálne brúsená z lícovej strany, ktorá je odolná proti oderu a prenikaniu vody a je veľmi príjemná na dotyk.
  • mimoriadne kvalitné nástroje z prvotriednej solingenskej ocele - niklované - excelentne spracované as kvalitnou leštenou povrchovou úpravou (Ni)
  • obsah: celkom 1 x kliešte na nechty 1540 441 Ni, 2 x kované nožnice - 1 x 51 359 Ni na nechty (veľkosť 3,5 ") s mikroozubením na jednej strane ostrie, 1 x 34 351 Ni na kožičku (veľkosť 3,5 "), 1 x pinzeta so šikmým zakončením, 1 x zafírový pilník na nechty
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?