Doprava ZADARMO pri nákupe nad 75 EUR
Odošleme dnes

Manikúra DOVO Solingen 2051 066

€ 221.96
€ 183.44 bez DPH
Dostupnosť: Skladom
Kód: 2051 066
Výrobca DOVO Solingen
Excelentné manikúra DOVO Solingen 2051 066 R SAT. z hovädzej kože. Sada obsahuje 5 nástrojov v matnom nereze. Vyrobené v Nemecku. Čítať viac ..

Manikúra DOVO Solingen 2051 066 R SAT.

  • excelentný manikúra z pravej kože: hovädzej kože NUBUK = najkvalitnejšie zvrškový kože s hladkým zamatovým povrchom as dlhou životnosťou - špeciálne brúsená z lícovej strany, ktorá je odolná proti oderu a prenikaniu vody a je veľmi príjemná na dotyk.
  • mimoriadne kvalitné nástroje z prvotriednej nerezovej solingenskej ocele, excelentne spracované s dokonalou matnou povrchovou úpravou (R SAT.)
  • obsah: celkom 3 x kované nožnice - 1 x 251 406 R SAT. na nechty (veľkosť 4 ") s mikroozubením na jednej strane ostrie, 1 x 251 356 R SAT. na nechty (veľkosť 3,5") s mikroozubením na jednej strane ostrie, 1 x 234 356 R SAT. na kožičku (veľkosť 3,5 "), 1 x pinzeta so šikmým zakončením, 1 x zafírový pilník na nechty
  • výroba: DOVO Solingen - originál Solingen Nemecko

DOVO Solingen, Merkúr Solingen

Nemecká firma DOVO Solingen oslávila v roku 2006 spolu so svojou dcérskou spoločnosťou Merkúr Solingen storočnej výročie existencie.

Medzi jej produkty patria profesionálne kadernícke nožnice, manikúrne nožnice, holiace potreby, manikúrové sady.

Firma DOVO začínala s trinástimi zamestnancami s výrobou britiev. Zákon prijatý v roku 1938 na ochranu mena Solingen, jej dal väčší hrdosť a pocit bezpečia tejto ochrannej známky, rovnako ako ešte väčší zmysel pre miestnu identitu.

Za svoj znak si firma zvolila rytiera s mečom a kladivom, ktorý udatne prenikal na trhy v západnej Európe a v Severnej Amerike.

Vďaka masovému zavedeniu elektrického holiaceho strojčeka, hľadá manažment firmy DOVO druhý zdroj príjmov, začína teda s výrobou nožníc na vlasy. Technici firmy vtedy osobne obchádzali kadernícke salóny v Solingene a zisťovali u kaderníčok, aké nožnice by pre nich boli najvhodnejšie.

Keď v roku 1951 prišli mladí vývojári, výroba nožníc začala mať obrovský úspech a DOVO sa opäť dostáva na trhy v Severnej (neskôr i Južnej) Amerike a v západnej Európe, tentoraz však s nožnicami.

Vďaka úspechu s nožnicami podnik zakladá dcérsku spoločnosť Merkúr Solingen na výrobu holiacich potrieb, ktoré majú celosvetový úspech a ktoré firme otvárajú nové trhy v Ázii, najmä v Rusku a na Arabskom polostrove.

Všetky výrobky firiem DOVO a Merkúr Solingen sú originály vyrobené v nemeckom Solingene, presláveným najkvalitnejšie európsku ocelí.


Velikost
Stredné ÁNO

Dostaňte se včas k tomu nejvýhodnějšímu...

Zasielame novinky a zľavy raz týždenne.Ako používame vaše údaje?